Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. administracji

My Capital Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

25 dni temu

My Capital sp z o.o. sp. k. działa na rynku Trójmiejskim od 2017 roku.

Dla spółki zajmującej się wydobyciem i przerobem kruszywa morskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

ul. Prof. Witolda Andruszkiewicza (Centrum Administracyjno-Usługowe KOGA)

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie sekretariatu;

  • Wspieranie Biura Zarządu w codziennej pracy;

  • Dbanie o profesjonalny i estetyczny wizerunek;

  • Wspieranie prac działów firmy w bieżących projektach i zadaniach;

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji;

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy;

  • Redagowanie pism służbowych i dokumentów w ramach działań zleconych;

  • Opieka nad gośćmi wizytującymi firmę, organizacja i obsługa wewnętrznych spotkań.

Wymagania:

  • Minimum rocznego doświadczenia  na podobnym stanowisku;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu min. B2;
  • Zaangażowania i inicjatywy w działaniu;
  • Terminowości i umiejętności doprowadzania zadań do celu;
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • Umiejętności interpersonalnych i komunikatywności;
  • Doskonałej organizacji pracy własnej;
  • Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet opieki medycznej

Poznaj

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych