Praca.pl Praca Mazowieckie Rzakta Inspektor ochrony danych osobowych Rzakta
Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

KGL S.A.
Rzakta
specjalista (mid)
praca stacjonarna
716 dni temu

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzakta
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • wyjazdy integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • zapewnienie legalności przetwarzania danych osobowych w Spółce
  • analiza i umów zawieranych przez Spółkę pod kątem RODO
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z RODO
  • dokonywanie rocznego przeglądu RODO
  • przeprowadzanie szkoleń dla nowozatrudnionych pracowników
  • współpraca z Pełnomocnikiem Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru prawnego)
  • praktyczna wiedza z obszaru ochrony danych osobowych
  • znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1)
  • umiejętność sprawnego poruszania się w przepisach prawnych
  • komunikatywność, umiejętność efektywnego budowania relacji
  • prawo jazdy kat. B

Poznaj

KGL S.A.

O spółce KGL

KGL S.A. to polska spółka notowana na giełdzie, zajmującą się produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych, a także dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych oraz importem surowców i półproduktów z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Od lat koncentrujemy działania na zwiększeniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownie.
KGL JAKO PRACODAWCA

W całej Grupie KGL pracuje łącznie 750 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój pierwotny charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca dbamy o terminowość wypłat wynagrodzenia, doskonalimy nasze systemy premiowe, a także ich sprawiedliwe przydzielanie oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów. Każdy z naszych Pracowników jako dodatek otrzymuje opiekę medyczną oraz kartę Multisport lub bilety do kina czy teatru.

Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy ale również własne pomysły.