Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. BHP

Horyzont Doradztwo Personalne

Dąbrowa Górnicza

160 dni temu

Firma z którą współpracujemy to dobry i solidny zakład produkcyjny, działający w branży motoryzacyjnej. W środowisku cieszy się dobrą opinią i jest liderem w swojej branży. Został zbudowana na wartościach, z których najważniejsze to dostarczanie produktów, które przyczyniają się do poprawy środowiska społecznego oraz dbałość o człowieka i warunki pracy. W związku ze stale powiększającą się liczbą pracowników i rosnącym zapotrzebowaniem na technologie oferowane przez pracodawcę, poszukujemy Specjalisty ds. BHP.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr Ref.: 3701/2018/PR

Zadania:
  • realizacja zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z polskim prawem,
  • tj. obowiązkami i uprawnieniami wynikającymi z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r.,
  • sprawna realizacja celów w zakresie BHP,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP,
  • współpraca z pozostałymi specjalistami (ds. BHP, ds. ochrony środowiska) i przełożonym działu.
Wymagania:
  • wykształcenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość aktualnych wymagań prawnych z zakresu BHP,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność analitycznego myślenia, sumienność, komunikatywność, dokładność.
Oferujemy:
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą,
  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • pakiet benefitów,
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...
Specjalista ds. BHP Praca Specjalista ds. BHP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (52)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (207)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1029)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2129)
Radom (191)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (101)