Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Celnych

JTI Polska Sp. z o.o. Profil firmy sprawdzona firma
Stary Gostków
praca stacjonarna
3254 dni temu

JTI jest wiodącą międzynarodową firmą tytoniową prowadzącą działalność w ponad 120 krajach. Jesteśmy globalnym właścicielem znanych na całym świecie marek takich jak Winston, druga marka papierosów na świecie i Camel (poza USA). Nasze globalne marki obejmują również Mevius, LD i Natural American Spirit i produkujemy markę z dziedziny e-papierosów Logic i Ploom, która jest ważną marką w kategorii podgrzewanej tytoniu.
 
Z siedzibą w Genewie w Szwajcarii, zatrudniamy ponad 26 000 osób na całym świecie. Niedawno otrzymaliśmy wyróżnienie Global Top Employer  trzeci rok z rzędu oraz certyfikat Top Employer w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Jest to uznanie naszej wyjątkowej strategii talentu, pobudzającej kulturę i zaangażowanie w naukę i rozwój.
 
Jesteśmy członkiem japońskiej grupy producentów tytoniu. Więcej informacji na stronie www.jti.com

 

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko:

Specjalista ds. Celnych

Miejsce pracy: Stary Gostków (pow. poddębicki)

 

Obszary odpowiedzialności
  • Prawidłowe stosowanie procedur celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Współpraca z Urzędem Celnym i agencjami celnymi
  • Przygotowywanie raportów dla Kierownika Działu Celnego
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących realizowanych eksportów/importów
  • Utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi odbiorcami
  • Przygotowywanie deklaracji INTRASTAT
  • Nadzór nad składem celnym
Kwalifikacje i doświadczenie
  • Wykształcenie wyższe
  • Trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie z importem/ eksportem towarów akcyzowych
  • Znajomość przepisów, procedur i dokumentacji celnej, doświadczenie w zakresie przygotowywania deklaracji celnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (zaawansowany Excel), mile widziana znajomość programu SAP
  • Dokładność
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B 
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport
  • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Stryków, Ozorków)
 

Poznaj

JTI Polska Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Jesteśmy JTI Polska – wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z Grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 46 tys. osób, a w naszym portfolio znajdują się jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Ploom dostępne na polskim rynku.

W Polsce, od wejścia na rynek w 2007 roku, zatrudniamy ponad 2600 pracowników i od początku stawiamy ludzi na pierwszym miejscu.

W JTI cenimy różnorodność – tu każdy może być naprawdę sobą. Nasi pracownicy każdego dnia budują z nami własne historie sukcesu, a aż 83% z nich deklaruje satysfakcję z pracy w naszej firmie. 

Proces rekrutacji

Krok Krótka rozmowa telefoniczna Rozmowa telefoniczna z rekruterem
Krok Testy kompetencyjne Testy kompetencyjne
Krok Spotkanie rekrutacyjne Spotkanie rekrutacyjne
Krok Ocena Informacja zwrotna