Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. controllingu

RENA Polska Sp. z o.o.

Lubań, Zgorzelec, Bolecławiec

141 dni temu

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszym zakładzie produkcyjnym zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Miejsce pracy: Lubań, Zgorzelec, Bolecławiec
Zadania:
  • samodzielne wykonywanie zadań z obszaru controllingu w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • przygotowywanie wskaźników, analiz i raportów dla kierownictwa zakładu
  • sprawdzanie płynności finansowej przedsiębiorstwa
  • tworzenie miesięcznego raportu według standardów panujących w koncernie
  • tworzenie kalkulacji na poziomie produktu lub według klienta
  • tworzenie rocznego budżetu, sprawdzanie jego wykonania i analiza odchyleń
  • branie udziału w badaniu sprawozdania finansowego przez biegłych
  • ścisła współpraca z innymi działami
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie ekonomiczne
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub np. w księgowości
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel
  • samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań
  • wykonywanie zadań sumiennie, starannie oraz terminowo
  • praca w zespole
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet socjalny
  • pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • elastyczne godziny czasu pracy

Poznaj

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszym zakładzie produkcyjnym w Wykrotach zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Specjalista ds. Controllingu Praca Specjalista ds. Controllingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (713)
Wałbrzych (64)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (305)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (277)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (820)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2168)
Radom (181)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (67)