Specjalista ds. Dokumentacji Jakościowej

DEKRA Praca Sp. z o.o.

Niepołomice

8 dni temu


DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Aktualnie dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Specjalista ds. Dokumentacji Jakościowej
Miejsce pracy: / Niepołomice

Opis zadań na stanowisku:
 • Bieżące wsparcie Działu Jakości przy przenoszeniu dokumentacji jakościowej do nowego systemu.
Oczekiwania wobec kandydatów:
 • absolwent/-tka lub student/-tka 5. roku: technologii żywności, biotechnologii, technologii chemicznej, zarządzania jakością i pokrewne
 • znajomość języka angielskiego na minimum poziomie B1
 • znajomość systemów zarządzania jakością ISO
Co otrzymasz?:
 • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową na czas realizacji projektu (3 miesiące)
 • wynagrodzenie w wysokości 3800 zł/m-c brutto
 • wsparcie opiekuna (tzw. Buddy) w początkowym okresie zatrudnienia
 • dofinansowanie do codziennych obiadów
 • dostęp do siłowni, możliwość zajęć z trenerem personalnym, konsultacji z dietetykiem
 • każdego dnia bezpłatnie, bez ograniczeń: pyszną kawę, herbatę, świeże owoce, wodę


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

DEKRA Praca Sp. z o.o.

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad 20 krajach, zatrudniając łącznie ponad 17.000 pracowników. DEKRA Praca Sp. z o.o należy do Dekra Arbeit GmbH z siedzibą w Stuttgarcie – jednego z liderów na międzynarodowym rynku HR posiadając 112 oddziałów działających na terenie Europy.

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości