Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Suchy Las
SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Concept Sp. z o.o.
Suchy Las
praca stacjonarna
4858 dni temu

Ogłoszenie numer: 131547, z dnia 2011-01-28

Concept Sp. z o.o. , wiodący na rynku europejskim producent upominków reklamowych wykonanych z papieru poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i przesyłanie do kontrahentów ofert handlowych
  • Przyjmowanie, opracowywanie i kontrola przebiegu realizacji zamówień
  • Organizacja wysyłek towaru
  • Kontrola windykacji należności

Wymagania

  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego i angielskiego, mile widziana dodatkowo znajomość języka włoskiego
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura i umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjność
  • Nie wymagane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w silnie i dynamicznie rozwijającej się firmie, operującej na terenie wielu różnych krajów Europy
  • Atrakcyjne i zależne od efektów pracy zarobki
  • Pracę w młodym i koleżeńskim zespole
  • Miłą atmosferę pracy