Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Merchandiser Gdańsk
Specjalista ds. ekspozycji

Apteki Gemini
Gdańsk
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1006 dni temu
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Tworzenie planogramów ekspozycji produktów zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Bieżąca współpraca z aptekami w zakresie realizacji przyjętych najlepszych praktyk standardów ekspozycyjnych,
  • Zapewnienie efektywnej współpracy z zarządzającymi kategoriami oraz działem sprzedaży,
  • Praca nad ciągłym podnoszeniem jakości standardów tworzonych planogramów,
  • Pomiar efektywności wdrożonych rekomendacji merchandisingowych.
Twoje umiejętności i doświadczenie:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: handel, marketing, zarządzanie,
  • Znajomość i doświadczenie we wdrażaniu standardów marchandisingowych w branży FMCG i/lub Retail,
  • Znajomość branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość oprogramowania do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w zakresie optymalizacji sprzedaży,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zróżnicowanych zespołach,
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy,
  • Zdolność wnioskowania i analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.

Poznaj

Gemini Polska Sp. z o.o.

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 300 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od kilkunastu lat prowadzimy również dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce platformę zdrowia Gemini.pl.

Nasza misja to być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Kim jesteśmy?

Apteki Gemini to fachowi Farmaceuci, których na co dzień wspiera zespół specjalistów z wielu dziedzin, m.in.: administracji, kadr, HR, IT, sprzedaży, księgowości, marketingu, rozwoju i finansów. Każdego dnia skupiamy się na rozwoju naszych aptek stacjonarnych i platformy Gemini.pl, zarówno pod kątem efektywnego wypełniania zadań, jak i budowania zaangażowanego zespołu.

Centrala Gemini Polska znajduje w Gdańsku, przy ul. Grunwaldzkiej 411.

Nazwa Gemini oznacza bliźnięta, dlatego czujemy się podwójnie zobowiązani do troski o naszych Pacjentów. Jesteśmy liderami w zakresie promowania idei opieki farmaceutycznej, która uzupełniać ma kompleksową troskę o zdrowie pacjenta. Udzielamy się w ramach lokalnych inicjatyw charytatywnych i pomocowych, a także dążymy do tego, by dbać o środowisko i zdrowie planety.

Jako rozwijający się zespół poszukujemy ciągle nowych wyzwań. Cenimy inicjatywę, którą szybko przekuwamy w działanie. Jesteśmy odważni i pewni w swoich działaniach, a ambitne projekty realizujemy w zgranych, interdyscyplinarnych zespołach specjalistów, bo sukces i ciągły rozwój wpisane są w filozofię firmy. Tworzymy duży i jednocześnie zgrany zespół - również poza pracą lubimy grać zespołowo, czego dowodem jest powstanie naszego sportowego Gemini Team. Dbamy o przyjazną atmosferę, nie obowiązuje u nas dress code, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”.

Jeżeli jesteś osobą pełną zaangażowania, pomysłów, pasji i optymizmu, zapraszamy do odwiedzenia zakładki z naszymi ofertami pracy. Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!