Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. energii elektrycznej w Wydziale Eksploatacji Nieruchomości

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

Gdynia

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2528224, z dnia 2019-06-12

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • rozliczanie wartościowo-rzeczowe dokumentów finansowych wynikających z zawartych umów na zakup energii elektrycznej oraz prowadzenie gospodarki energią elektryczną

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – energetyka
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość Prawa Energetycznego i Prawa Budowlanego

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 3200 złotych netto
  • umowa o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością regulacji czasu pracy
  • ubezpieczenie grupowe oraz możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • benefity z Funduszu Socjalnego (m.in.: „Wczasy pod Gruszą”, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, bony)
  • pożyczki na cele mieszkaniowe niskooprocentowane (1%)
  • możliwość wykupu legitymacji na przejazdy PKP - 50%
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • możliwość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji
  • okresowe wyróżnienia dodatkową premią
  • możliwość korzystania z KKOP oraz z ulg w ośrodkach wczasowych prowadzonych przez AMW Rewita

CV można składać:

  • osobiście w kancelarii Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Gdyni ul. Jana z Kolna 8b pokój nr 106 (I piętro) w godzinach - 08.00- 15.00 (od poniedziałku do piątku);
  • listownie na adres jak wyżej;
  • w wersji elektronicznej za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

 Więcej informacji w przedmiotowej sprawie można zyskać pod nr telefonu:

  • (58) 261 266 117

Poznaj

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni jest jednostką organizacyjną podległą Ministrowi Obrony Narodowej, bezpośrednio podporządkowaną Szefowi Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych (IWsp SZ), powołaną do realizacji zadań dotyczących: rozmieszczenia jednostek i instytucji wojskowych oraz innych jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej, w zakresie nadzoru nad wykorzystywaniem nieruchomości wojskowych, nad gospodarką energetyczną i komunalną, a także zabezpieczenia zakwaterowania zbiorowego żołnierzy, gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa będącymi w trwałym zarządzie lub we władaniu MON, na podstawie innego tytułu prawnego, prowadzenia inwestycji i remontów nieruchomości, przestrzegania przepisów ochrony środowiska, zagospodarowania przestrzennego na terenach zamkniętych, zaopatrywania w ruchome składniki majątkowe niezbędne do wyposażenia i technicznego utrzymania nieruchomości oraz planowania i koordynowania przedsięwzięć związanych z przygotowaniem infrastruktury wojskowej na wypadek wprowadzenia stanu bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa państwa, ogłoszenia mobilizacji, w czasie wojny oraz w sytuacjach zagrożeń niemilitarnych (powodzie, pożary, katastrofy ekologiczne itp.).

Poznaj stanowisko: Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Energetyk Praca Energetyk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (63)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (285)
Toruń (184)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2214)
Radom (184)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (83)