Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Epidemiolog Gdańsk
Specjalista ds. Epidemiologii

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2191 dni temu

Ogłoszenie numer: 1956162, z dnia 2018-04-27

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: REKRUTACJA D1.110.23.2018

Opis stanowiska

  • Czynne i bierne gromadzenie danych o występujących w szpitalu zakażeniach szpitalnych i czynnikach alarmowych.
  • Prowadzenie rejestru zakażeń szpitalnych i czynników alarmowych.
  • Prowadzenie dochodzeń epidemiologicznych.
  • Opracowywanie i rozpowszechnianie raportów o sytuacji epidemiologicznej szpitala zgodnie z wymogami ustawowymi.
  • Uczestniczenie w pracach Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych (ZKZS).
  • Współuczestniczenie w wypracowywaniu strategii działań szpitala w zakresie profilaktyki i zwalczania zakażeń szpitalnych.
  • Współorganizowanie edukacji personelu medycznego z zakresu epidemiologii zakażeń szpitalnych.
  • Prowadzenie kontroli wewnętrznych oraz przedstawianie wyników i wniosków z tej kontroli Przewodniczącemu Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Pożądane kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MZ w sprawie kwalifikacji zespołu kontroli zakażeń szpitalnych z dnia 27 maja 2010r.
  • Co najmniej 7 letnie doświadczenie w pracy w szpitalu
  • Znajomość obsługi komputera (zwłaszcza MS Office) i urządzeń biurowych- mile widzialne kursy potwierdzające znajomość
  • Motywacja do pracy
  • Elastyczność , samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia – umowa o pracę/umowa cywilnoprawna
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w warunkach dużego podmiotu leczniczego
  • Możliwości skorzystania z atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń grupowych