Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. finansowych i obsługi projektu EFS

HOMO CREATORE Ośrodek Doradztwa i Treningów Szkoleniowych
Warszawa
praca stacjonarna
5567 dni temu

Ogłoszenie numer: 58509, z dnia 2009-02-17

Ośrodek HOMO CREATORE to firma z ogromnym doświadczeniem w doradztwie i szkoleniach na rynku polskim. Zajmujemy się całościową opieką nad firmą, obejmującą doradztwo związane z zarządzaniem, kulturą organizacyjną, procesami personalnymi oraz szkoleniami. Podstawą naszej działalności są szkolenia w zakresie miękkich umiejętności biznesowych – psychologicznych i społecznych - osób na różnych szczeblach organizacji – menedżerów i specjalistów oraz doradztwo w zakresie zarządzania, motywowania i rekrutacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• praca w dynamicznie się rozwijającej firmie doradczo-szkoleniowej • nadzór nad dokumentami księgowymi (opisywanie, archiwizacja) • nadzór nad płatnościami i windykacja należności • kontrola i rozliczanie przepływów finansowych (budżet, harmonogram wydatków) • dokonywanie zakupów • kontakty z klientami

Wymagania

• doskonałe operowanie liczbami i łatwość posługiwania się kategoriami ekonomicznymi • doskonała znajomość Excel’a • sprawne posługiwanie się pozostałą częścią pakietu MS Office, pocztą elektroniczną oraz Internetem • samodyscyplina, staranność, systematyczność • umiejętność organizowania swojego czasu pracy • konsekwencja w działaniu, operatywność • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, uczciwość • pogoda ducha, lubienie ludzi, otwartość • zaangażowanie i chęć rozwijania się w kierunku zgodnym ze stanowiskiem • możliwość rozpoczęcia pracy od 1 marca • doświadczenie w podobnej pracy będzie plusem

Oferujemy

• pracę stacjonarną, na pełen etat, w stałych godzinach od 1 marca na minimum 14 miesięcy z opcją przedłużenia na czas nieokreślony • przyjacielską atmosferę w sympatycznej firmie • bardzo dobre warunki lokalowe biura: dom z ogrodem w Aninie blisko stacji Wawer • duże możliwości rozwoju zawodowego • uczestniczenie w szkoleniach organizowanych przez firmę w ramach wymaganego czasu pracy