Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. finansowych i rozliczeń projektu EFS

Ośrodek Doradztwa i Treningów Szkoleniowych HOMO CREATORE Anna Mikołajewska
Warszawa, Warszawa Anin
praca stacjonarna
5416 dni temu

Ogłoszenie numer: 71279, z dnia 2009-07-17

to dynamicznie rozwijająca się firma z ogromnym doświadczeniem w doradztwie i szkoleniach na rynku polskim.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Anin

Opis stanowiska

  • nadzór nad dokumentami księgowymi (opisywanie, archiwizacja)
  • wystawianie faktur (w programie CDN OPTIMA)
  • monitoring płatności
  • przygotowywanie wniosków o płatność w ramach EFS
  • planowanie, kontrola i rozliczanie przepływów oraz analizy finansowe (budżet, harmonogram wydatków)
  • Wymagania

  • umysł ścisły, doskonałe operowanie liczbami i łatwość posługiwania się kategoriami ekonomicznymi
  • doskonała znajomość Excel’a
  • znajomość programów księgowych a szczególnie CDN OPTIMA
  • sprawne posługiwanie się pozostałą częścią pakietu MS Office, mailem oraz Internetem
  • wykształcenie min. licencjat
  • samodyscyplina, staranność, systematyczność
  • umiejętność organizowania swojego czasu pracy
  • konsekwencja w działaniu, operatywność
  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, uczciwość
  • pogoda ducha, łatwość współpracy z ludźmi,
  • zaangażowanie i chęć rozwijania się w kierunku zgodnym ze stanowiskiem
  • możliwość rozpoczęcia pracy natychmiast
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • Oferujemy

  • pracę stacjonarną, na pełen etat, w stałych godzinach od zaraz do maja 2010 r. z opcją przedłużenia na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie podstawowe 2.500,00 zł netto
  • przyjacielską atmosferę w sympatycznej firmie
  • bardzo dobre warunki lokalowe biura: dom z ogrodem w Aninie blisko stacji Wawer
  • duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez firmę w ramach wymaganego czasu pracy