Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. finansowych

POLAQUA Sp. z o.o.

Łomża

1 dzień temu

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy trasy S61 w okolicach Łomży poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomża
Zadania:
  • prowadzenie rozliczeń finansowych budowy, w tym rozliczeń z podwykonawcami oraz dostawcami;
  • efektywne i terminowe zatwierdzanie faktur i kontrola ich poprawności zgodnie z zapisami umów oraz wewnętrznymi procedurami firmy;
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów księgowych, ich rejestracja w systemie oraz księgowanie;
  • bieżące nadzorowanie i monitorowanie kosztów budowy;
  • bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego Produkcji;
  • współpraca z innymi działami firmy, budowami.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki - Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • znajomości zagadnień związanych z księgowością, prawem gospodarczym, przepisami  dotyczącymi podatków itp.;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • dyspozycyjność oraz mobilność (praca przy projektach w całej Polsce).
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

Działamy na rynku budowlanym od początku lat 90. Posiadamy bogaty portfel usług z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, kubaturowego, drogowego i paliwowego. Wymagający inwestor to klient, z którym lubimy współpracować. Oferujemy mu solidność, terminowość i niezawodność. Tworzymy projekty innowacyjne i wartościowe. Cenimy sobie dobre współdziałanie i stawiamy na optymalne połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, potwierdzonego referencjami.

Zaczynaliśmy od budownictwa inżynieryjnego i do dziś ta branża jest filarem naszej działalności. Wykonujemy wszelkie prace z tego zakresu od odwodnienia terenu począwszy poprzez wzmacnianie podłoża i inne prace ziemne, na budowie oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej skończywszy.

Dopasowaliśmy się do potrzeby rynku i rozwinęliśmy działalność o inne budowlane specjalizacje. Realizujemy najtrudniejsze projekty, na przykład kompletne uzbrojenie podziemne i roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Tworzymy infrastrukturę terenów pod budownictwo i rozbudowę istniejącej infrastruktury miast i gmin, m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne oraz telekomunikacyjne.

Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w ramach ustalonych z inwestorami budżetów. Zebraliśmy doborową kadrę, stworzyliśmy bogaty i nowoczesny park maszynowy. Wydzieliliśmy w firmie cztery piony specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach:

    - PION INŻYNIERII ŚRODOWISKA
    - PION INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
    - PION BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO
    - PION BUDOWNICTWA OGÓLNEGO

W celu wzmocnienia firmy i rozszerzenia oferty zbudowaliśmy Grupę Kapitałową, w którą włączyliśmy spółki wykonujące najbardziej specjalistyczne roboty.

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizowanie zadań nowatorskich. Wszystkie inwestycje, zarówno już ukończone, jak i te planowane, otwierają ogromne perspektywy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Finansowych

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Specjalista ds. Finansowych Praca Specjalista ds. Finansowych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (744)
Wałbrzych (51)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (816)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1908)
Radom (159)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (173)
Nysa (79)