Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej

P.T.M. Anes-Med Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4699 dni temu

Ogłoszenie numer: 154650, z dnia 2011-07-06

Przedsiębiorstwo Techniki Medycznej Anes-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, firma specjalizująca się w świadczeniu usług serwisowo-handlowych dla placówek medycznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pełna obsługa magazynu i gospodarki magazynowej,
  • Prowadzenie tzw. komory przyjęć urządzeń do naprawy,
  • Kontrola i koordynowanie bieżących stanów magazynowych,
  • Pełna kompletacja i przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • Administracyjna obsługa procesów związanych z utrzymaniem ładu i porządku w magazynie,
  • Telefoniczna obsługa Klienta ANES-MED (w zakresie wybranych spraw magazynowo - gospodarczych w oparciu o system CRM).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, kreatywność i dobra organizacji czasu pracy,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu Microsoft Office,
  • Podstawowa znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem.
  • Niekaralność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe lub fakt podjęcia studiów zaocznych o profilu administracja, prawo lub pokrewne,
  • Znajomość programu WFMAG,
  • Umiejętność poruszania się w systemach CRM,
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne warunki płacy, system premiowania,
  • System szkoleń,
  • Możliwość podjęcia zaocznych studiów kierunkowych współfinansowanych przez Spółkę.