Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej

Havi Logistics

Gdańsk

23 dni temu

 HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w ponad 100 krajach i zatrudniającym powyżej 10000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 4 Centrami Dystrybucji (Gdańsk, Poznań, Tychy oraz Warszawa) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju. Więcej szczegółów na temat firmy na stronie internetowej: http://www.havi.com/  oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/havipolska/

Aktualnie do naszego zespołu w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Główne zadania:
  • Kontrola, prowadzenie i wystawianie dokumentacji magazynowej
  • Nadzór nad dokumentacyjną prawidłowością przyjęć i wydań
  • Kontrola stanów magazynowych i ich raportowanie
  • Weryfikacja reklamacji
  • Kompleksowa realizacja zamówień klientów
  • Dokonywanie okresowych inwentaryzacji magazynowych oraz wyjaśnianie przyczyn stwierdzonych braków i nadmiarów
Nasze oczekiwania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w logistyce magazynowej
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności MS Excel i Access)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
Nasza oferta
  • Umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa i dofinansowanie do sportu i rekreacji oraz wypoczynku urlopowego
  • Międzynarodowa współpraca
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Owocowe środy
  • Masaże biurowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bonus roczny
  • Premie za polecanie przyjaciół
  • Dofinansowanie do posiłków
Specjalista Administrator Stanów Magazynowych to osoba, która jest odpowiedzialna za administrację stanów magazynowych obsługiwanych przedsiębiorstw. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym, przyjmowanie towaru, przygotowywanie wysyłek, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przygotowywanie stosownych dokumentów ...
Praca Administrator Stanów Magazynowych