Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds Inwentaryzacji

Tesco Polska Sp. z o.o.

Kielce

9 dni temu

Nr. ref. HK/07/2018/SI
Miejsce pracy:
Kielce
Twoje zadania:
  • Głównym celem tej pracy jest wsparcie procesu analiz inwentaryzacji wykonywanych w ramach Modelu Operacyjnego w celu eliminowania błędów oraz prawidłowego księgowania strat przed ostatecznym zamknięciem inwentaryzacji.
  • Przygotowywanie analizy kodu 31 po inwentaryzacji wykonanej w systemie Storeline sklepu
  • Bazując na analizach rekomendowanie działań zmierzających do prawidłowego zaksięgowania strat
  • Bieżące monitorowanie i analiza kodu 31 na bazie tygodniowych danych
  • Budowa i prowadzenie wykazu błędów i zdarzeń w celu identyfikacji w przyszłości kodu 31
  • Bieżąca komunikacja z działem Finansów, DBiZS, IT, oraz sklepami w tematach powiązanych z powstawaniem kodu 31.
  • Aktywny udział w spotkaniach dotyczących strat (RAT).
  • Wsparcie dla CE Stock takes and Analysis Manager i CE LPS stock take manager w dziennych zadaniach powiązanych z inwentaryzacjam
  • Współpraca z zespołem DBiZS i zespołami sklepowymi i pomoc im w rozwiazywaniu problemów z kodem 31.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - MS Office, Excel, Storeline, Gold
  • Dobra znajomość operacji sklepowych związanych z zapasem
  • Angielski zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Myślenie skoncentrowane na kliencie
  • Znajomość języka czeskiego/słowackiego mile widziana
Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy (Program Clubcard)
  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Poznaj

Tesco to 350 sklepów w całym kraju, 27 stacji benzynowych, oraz własne centra dystrybucyjne. Grupa Tesco zatrudnia ponad 28 000 pracowników.

Poznaj stanowisko: Pracownik ds. inwentaryzacji

Pracownik ds. inwentaryzacji jest odpowiedzialny za koordynowanie oraz przeprowadzanie koniecznych inwentaryzacji. Odpowiada on za prowadzenie ewidencji wyposażenia i innych składników majątku firmy. Pracownik ds. inwentaryzacji informuje również przełożonych o nieprawidłowościach w zarządzaniu mieniem, które zostały zauważone w trakcie inwentaryzacji. Często współpracuje również z firmowym działem ...
Pracownik ds. inwentaryzacji Praca Pracownik ds. inwentaryzacji

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (784)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (836)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1716)
Radom (71)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (20)