Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. IT

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Wieszowa, Zabrze, Bytom

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 2487809, z dnia 2019-06-04

Firma INDYK-ŚLĄSK działa na polskim rynku od 1995 roku. Jej korzenie sięgają Gospodarstwa Rolnego, które zajmowało się hodowlą indyka rzeźnego, a z czasem rozpoczęło indywidualny ubój i hurtową sprzedaż elementów indyczych. Dynamiczny rozwój Gospodarstwa Rolnego doprowadził do wyodrębnienia się firmy INDYK-ŚLĄSK, jako samodzielnej ubojni, która w chwili obecnej dzięki swej determinacji prężnie działa na rynku ciągle rozwijając się i bogacąc o nowe doświadczenia. Firma posiada fermy, gdzie hodowane są indyki i rzeźne dla własnych potrzeb. Rozpoczynając swą działalność firma INDYK-ŚLĄSK liczyła się z istniejącą konkurencją oraz koniecznością ciągłych inwestycji mających na celu w jak najwyższym stopniu zaspokojenie potrzeb swych odbiorców. Sukcesem ogromnych nakładów inwestycyjnych dla naszego przedsiębiorstwa było otrzymanie decyzji z dnia 1 lipca 2004 roku Państwowego Lekarza Weterynarii w Tarnowskich Górach dotyczącej pozwolenia na handel na rynki państw członkowskich Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: śląskie / Wieszowa, Zabrze, Bytom

Opis stanowiska

  • Realizacja zgłoszeń sprzętowych
  • Konfiguracja sprzętu komputerowego
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji
  • Informowanie użytkowników o statusach zleceń
  • Usuwanie awarii elementów infrastruktury sieciowej
  • Zarządzanie incydentami i problemami w systemie ticketowym,
  • Wsparcie techniczne użytkowników (komputery, drukarki, skanery, telefony, itd.)
  • Realizacja podstawowych zgłoszeń systemowych (Windows, pakiet Office, LibreOffice, itd.)

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zrozumienia dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie z zakresu administracji urządzeniami
  • Ukończone technikum o profilu informatycznym
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analizy problemów IT
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju, szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT

Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Specjalista ds. IT Praca Specjalista ds. IT

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Indyk-Śląsk Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (68)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (295)
Toruń (182)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2284)
Radom (191)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (261)
Nysa (91)