Specjalista ds. jakości druku

ManpowerGroup
Wrocław
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1 dzień temu

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: 11971

Koordynator ds. jakości druku jest ekspertem technicznym zapewniającym wsparcie w celu zapewnienia jakości druku i ciągłości globalnego etykietowania zgodnie z ogólnymi specyfikacjami korporacyjnymi. Stanowisko to zapewnia globalne wsparcie problemów produkcyjnych związanych z etykietowaniem.

Zadania:
  • Organizowanie, planowanie i kontrola wydruków próbnych
  • Dokumentowanie ustaleń i przekazywanie wyników kontroli dostawcom
  • Elektroniczna i wizualna kontrola wydruków próbnych, w tym między innymi jakości druku, treści, zarządzania kolorami, powłok i linii cięcia
  • Eskalowanie zadań w razie potrzeby w celu rozwiązania problemów z dostawcami
  • Wsparcie i zarządzanie problemami produkcyjnymi związanymi z etykietowaniem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – informatyka graficzna
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w zakresie programów Word, Excel, PowerPoint, MS Teams
  • Minimum rok doświadczenia w pracy z drukiem
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym Adobe Creative Suite (Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Acrobat Pro)
  • Doświadczenie w pracy związanej z technologią druku/ komunikacją graficzną
  • Znajomość nowych technologii wykraczających poza istniejące standardy komercyjne (3D, grafika cyfrowa, fleksografika, druk offsetowy i sitodruk)
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i planowania
  • Duża dbałość o szczegóły
  • Zdolność do wykonywania zadań pod presją i w ograniczonym wymiarze czasu
  • Znajomość środowiska SAP
Mile widziane:
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej, urządzeń medycznych lub biotechnologicznej, w tym na stanowiskach związanych z jakością
  • Znajomość dyrektywy w sprawie wyrobów medycznych (MDD) i rozporządzenia w sprawie wyrobów medycznych (MDR), ISO 13485 i innych norm związanych z etykietowaniem urządzeń medycznych
  • Wcześniejsza praktyczna znajomość GxP związanych z etykietowaniem urządzeń medycznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Benefity: karta MultiSport, Medicover, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów
  • Innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy rynku
  • Ciekawa praca w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.