Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr i administrowania ubezpieczenia grupowego

Klient portalu Praca.pl

Wrocław

113 dni temu

Ogłoszenie numer: 1944842, z dnia 2018-04-25

Jesteśmy szóstą co do wielkości instytucją finansową na świecie.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 1478/2018

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Administrowanie ubezpieczenia grupowego
  • Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników

Wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze administracji kadr w firmie zatrudniającej pow. 100 osób warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Znajomość programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Jasno wytyczoną ścieżkę kariery
  • Elastyczny czas pracy
  • Doskonałą atmosferę w pracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych

Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...
Specjalista ds. Kadrowych Praca Specjalista ds. Kadrowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (736)
Wałbrzych (47)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (136)
Toruń (83)
Lubelskie:
Lublin (106)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (747)
Tarnów (37)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1644)
Radom (64)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (9)