Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. kadr i płac (K/M)
AUDIT Doradztwo Personalne
Żary (okolice)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
85 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary (okolice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie spraw kadrowych
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych
  • Wyliczanie i sporządzanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych ZUS(DRA,IWA) oraz ich przesyłanie do ZUS za pomocą programu Płatnik
  • Rozliczenia z Urzędami Skarbowymi, - sporządzanie i ewidencja deklaracji podatkowych do Urzędu Skarbowego
  • Współpraca z gł. księgowym
  • Sporządzanie i naliczanie Umów cywilno-prawnych
  • Sporządzanie zaświadczeń z zakresu wynagrodzeń, w tym RP-7, Z-3

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Excel
  • Znajomość przepisów kadrowych, płacowych, ZUS, podatek dochodowy od osób fizycznych

Poznaj