Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Polkowice
Specjalista ds. kadr i płac

Cristal Sp z o.o.
Polkowice
praca stacjonarna
4771 dni temu

Ogłoszenie numer: 148777, z dnia 2011-04-29

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polkowice

Opis stanowiska

  • zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników  w oparciu o przepisy prawa pracy, wewnętrzne procedury i regulaminy,
  • sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy i umów cywilno-prawnych,
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych, prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, badań lekarskich,
  • rozliczanie czasu pracy, sporządzanie listy płacy, deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz podatku dochodowego od osób  fizycznych, PFRON, GUS,
  • przygotowywanie zaświadczeń,
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku,
  • znajomość programów GRATYFIKANT i PŁATNIK
  • praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, zasad naliczania wynagrodzeń,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • zaangażowanie i entuzjazm.

Oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wynagrodzenie 2200 zł brutto.