Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Nowa Sól
Specjalista ds. Kadr i Płac

ARACH - REKRUTACJA
Nowa Sól
praca stacjonarna
4352 dni temu

Ogłoszenie numer: 222932, z dnia 2012-07-16

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Sól

Nr Ref.: SP/K/07/2012

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo płacowej
  • Prowadzenie dokumentacji związanych z czasem pracy
  • Rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac
  • Znajomość programu Płatnik
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Oferujemy

  • Miłą atmosferę
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego