Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

BAGIETKA / ARTISAN

Kostrzyn nad Odrą

31 dni temu

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Produkujemy świeże pieczywo o najwyższej jakości a także lody, pyszne ciasta, desery, kanapki i sałatki, jogurty. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Nr ref.: 45187/121/1/MP
Opis stanowiska:
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej
  • prowadzenie akt osobowych, ewidencja czasu pracy i nieobecności, sporządzanie list płac w tym naliczanie zasiłków ZUS
  • tworzenie umów i aneksów oraz świadectw pracy, ewidencja badań medycyny pracy
  • monitorowanie urlopów, zwolnień oraz sporządzanie analiz
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi typu US, GUS, ZUS
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON
  • prowadzenie dokumentacji ZFŚS
  • znajomość procedur związanych z zatrudnianiem cudzoziemców oraz przepisów ODO
  • wsparcie w obsłudze incydentów naruszenia ODO
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i zaświadczeń dla pracowników
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 3 –letnie doświadczenie w dziale w dziale kadr i płac
  • biegła znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
  • znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • biegła obsługa programu Płatnik oraz e-PFRON
  • mile widziana umiejętność obsługi programu kadrowo płacowego RAKS
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • skrupulatność i sumienność
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • umiejętność współpracy i nawiązywania relacji z pracownikami na różnym poziomie stanowisk
Oferujemy:
  • szkolenie wprowadzające
  • stabilność zatrudnienia i pracę w godzinach 8-16,
  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko,
  • możliwość zdobywania doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,
  • realny wkład w rozwój firmy,
  • prywatną opiekę medyczną, dostęp do kart Multisport i wiele dodatkowych benefitów.

Poznaj

BAGIETKA Marek Jackowski

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac