Specjalista ds. kadr i płac

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

11 dni temu

W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące prowadzenie akt osobowych
  • Weryfikacja dokumentów kadrowo-płacowych pod względem merytorycznym i formalnym
  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • Kompleksowa obsługa płacowa
  • Przygotowanie raportów, sprawozdań i analiz
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, itp.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania i organizacji
  • Skrupulatność, dokładność, rzetelność

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac