Specjalista ds. kadr i płac

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Kraków Czyżyny

12 dni temu

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o. o zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków Czyżyny

Zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy,
  • Sporządzanie, archiwizacja oraz koordynacja obiegu dokumentów kadrowych w firmie (umowy, aneksy, zaświadczenia dla pracowników etc.),
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach kadrowo-płacowych,
  • Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych,
  • Utrzymywanie dobrych i wspierających relacji ze współpracownikami,
  • Rzetelna realizacja obowiązków zgodnie z obowiązującymi standardami wewnętrznymi spółki.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale kadr i płac,
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik,
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o PDOF,
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office i Excel,
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu, prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia grupowego).
  • Praca od pon. do pt. w godz. 08,00-16,00

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gegenbauer Polska Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zawartych w dokumentach dołączonych do aplikacji (Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Gegenbauer Polska Sp. z o.o. może przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody).

Poznaj

Gegenbauer Polska Sp. z o.o od ponad dwudziestu lat działa na rynku Polskim. Wchodzi w skład grupy przedsiębiorstw zarządzanych przez Gegenbauer Holding SA & Co.Kg. z siedzibą w Berlinie. Specjalizuje się w dostawie kompleksowych usług Facility Management dla nieruchomości tj. zarządzania ich funkcjami technicznymi, ekonomicznymi i infrastrukturalnymi.Gegenbauer Polska Sp. z o.o. od wielu lat utrzymuje silną pozycję na rynku w sektorze usług Facility Management. Kompleksowe i indywidualne rozwiązania to nasza strategia, którą kierujemy się w codziennej pracy z klientami. Dopasowujemy się i rozwijamy zgodnie z trendami rynkowymi zachowując przy tym wysoką jakość świadczonych usług poprzez stosowanie nowoczesnych technologii. Inwestujemy w rozwój pracowników tak, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez zmieniające się warunki rynkowe.

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac