Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr

Klient portalu Praca.pl

Poznań

310 dni temu

Ogłoszenie numer: 1773689, z dnia 2017-09-13

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • sporządzanie, prowadzenie dokumentacji związanych ze stosunkiem pracy, akt osobowych pracowników, aktów wewnątrzzakładowych (regulaminów, zarządzeń itp.)
  • prowadzenie spraw kadrowych w przedsiębiorstwie
  • planowanie i kontrola wykorzystania funduszu socjalnego
  • sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, PFRON lub innych instytucji
  • koordynowanie spraw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • redagowanie ogłoszeń o pracę zgodnie z wytycznymi kierowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz i raportów
  • dobra obsługa komputera oraz programów (Płatnik, pakiet MS Office, poczta elektroniczna) mile widziana znajomość CDN Optima
  • dokładność, sumienność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • zaangażowanie w pracę i chęć pogłębiania własnej wiedzy
  • mile widziana grupa inwalidzka

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kartę sportową OK System
  • możliwość pracy na pełen etat lub połowę

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych

Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...
Specjalista ds. Kadrowych Praca Specjalista ds. Kadrowych