Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors

Bydgoszcz

139 dni temu

Ogłoszenie numer: 1858013, z dnia 2017-12-05

MAKAREWICZ AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów platformy CRM przy użyciu kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail, telefon, livechat).
  • Realizowanie raportów i zestawień.
  • Obsługa bazy danych.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Outlook).
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Rzetelność i terminowość.
  • Silna motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Niezbędne szkolenia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta