Najnowsze oferty pracy

  • Grafik

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Tworzenie key visuali do działań komunikacyjnych marki Medicover; Projektowanie materiałów marketingowych online (LP, mailingi, banery) Projektowanie materiałów marketingowych offline (m.in ulotki, katalogi, plakaty) Tworzenie spójnych...
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów Specjalista ds. employer brandingu Rzeszów
Specjalista ds. Komunikacji i Employer Brandingu / EB Project Manager

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
Rzeszów
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca zdalna
rekrutacja online
963 dni temu

Colorland.Team to grupa firm i marek, które działają w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje.

Do tej pory koncentrowaliśmy się głównie na działaniach marketingowych związanych z brandami sprzedażowymi. Kilka miesięcy temu podjęliśmy decyzję o konieczności realizacji ważnych celów strategicznych dotyczących marki pracodawcy. Jeśli jesteś ekspertem w zakresie Employer Brandingu, doceniającym pracę projektową i chcesz z nami kreować wizerunek marki pracodawcy, zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Rzeszów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • stworzenie strategii wizerunkowej i tożsamościowej marki pracodawcy oraz skuteczna realizacja tej strategii
  • poprowadzenie projektu rebrandingowego marki pracodawcy skierowanego zarówno do wewnątrz organizacji, jak i na zewnątrz
  • projektowanie i koordynacja działań w zakresie budowania EVP (Employee Value Proposition)
  • uczestnictwo w projektach związanych z budowaniem kultury organizacyjnej
  • tworzenie i realizacja strategii komunikacji zewnętrznej (w tym między innymi prowadzenie oraz moderowanie kanałów społecznościowych dla marki pracodawcy)
  • samodzielne zarządzanie stroną www (marka pracodawcy)
  • aktywne uczestnictwo w procesie budowania komunikacji wewnętrznej oraz Employee Experience
  • samodzielne tworzenie i realizacja kampanii PR, EB dla marki pracodawcy samodzielne tworzenie angażujących tekstów (social media, strona www, artykuły, notki prasowe, wywiady itp.)
  • inicjowanie i koordynowanie działań związanych z tworzeniem materiałów wizerunkowych, w tym ścisła współpraca z grafikami, fotografami, filmowcami, programistami itp.
  • inicjowanie, a następnie angażowanie pracowników w aktywności budujące naszą zespołową tożsamość opartą na kluczowych wartościach organizacji - pasja, współpraca, emocje-piękno, rozwój
  • współorganizacja eventów wewnętrznych i zewnętrznych (m.in. targi pracy, konferencje, wywiady, tematyczne wydarzenia wewnątrzfirmowe, dni otwarte itp.)
  • współpraca z instytucjami, uczelniami, szkołami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie Employer Brandingu
  • aktywne kreowanie współpracy z mediami
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze Employer Brandingu
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów EB, PR, marketingowych lub eventowych
  • doświadczenie w marketingu rekrutacyjnym
  • doskonała znajomość narzędzi i kanałów social media (m.in. FB, LinkedIn, IG, YT)
  • znajomość zasad i umiejętność samodzielnego tworzenia angażujących tekstów PR-owych oraz Employer Brandingowych
  • znajomość narzędzi do analityki internetowej i social mediowej: Google Analytics, FB Ads, itp.
  • doskonała znajomość rynku mediowego z kategorii Employer Brandingu, dodatkowym atutem będzie rozbudowana własna sieć kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu badań ilościowych i jakościowych
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu “małych” warsztatów inspiracyjnych, kreatywnych, sesji facylitacyjnych
OFERUJEMY
  • pracę w organizacji, która świadomie i z pełną odpowiedzialnością chce realizować ambitne i angażujące projekty EB
  • odpowiedzialność i samodzielność w kreowaniu wizji pracodawcy nie tylko na rynku lokalnym
  • możliwość realizowania własnych autorskich pomysłów
  • dostęp do wiedzy i ekspertów z obszarów m.in. digital marketingu
  • możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także czerpania od innych
  • pracę z celami oraz projektami w organizacji przekonanej o ważności kultury organizacyjnej i wartości
  • gwarancję stałego rozwoju
  • stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy itd. (o tym w szczegółach już na spotkaniu)

Proces rekrutacji jest kilkuetapowy. Pierwsza rozmowa rekrutacyjna odbędzie się zdalnie. Chcemy także sprawdzić w praktyce wybrane kompetencje poprzez wykonanie krótkich zadań. Jeśli posiadasz w swoim portfolio własne artykuły, notki prasowe, wywiady, projekty postów oraz kampanii EB w mediach społecznościowych lub efekty prowadzonych projektów EB, z ogromną przyjemnością zapoznamy się z nimi.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

MPP Memory Papier Print

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Powstaliśmy z pasji do fotografii i wiary w to, że zdjęcia mają w sobie ogromną wartość emocjonalną.  Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy utrwalać historie i wspomnienia ludzi na papierze poprzez druk. Pierwsze linie produktowe fotoksiążek i fotoalbumów zachwyciły naszych klientów. To dało nam jeszcze większą motywację do rozwoju w obszarach produktów, rynków i technologii. Jedno nie uległo tylko zmianie — zawsze chcieliśmy być blisko naszych klientów — słyszeć ich głos, rozumieć ich potrzeby i inspirować się ich pasjami.
Jesteśmy przekonani, że nasze wysokiej jakości produkty mają w sobie zdolność oddziaływania na ludzi. Z jednej strony pozwalamy klientom tworzyć własne historie, budować tożsamość, utrwalać ważne chwile. Z drugiej dajemy im możliwość wpływania na otoczenie i innych ludzi poprzez umiejętność wywoływania i dzielenia się dobrymi emocjami.
Po ponad dwóch dekadach istnienia jesteśmy jedną z największych drukarni cyfrowych w Europie, a także liderem na rynku personalizowanych fotoproduktów. Działamy na styku trzech branż: fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych parków maszyn drukarskich i introligatorskich na świecie. Udostępniamy naszym klientom jeden z najlepszych kreatorów do projektowania fotoproduktów. Korzystamy też z dedykowanych systemów IT do zintegrowanego zarządzania produkcją i sprzedażą.
Nasze serce bije w Zaczerniu koła Rzeszowa i to właśnie z tego miejsca wysyłamy produkty do klientów prawie na całym świecie. MPP Memory Papier Print to zespół kilkunastu marek, w tym między innymi: Colorland, nPhoto, Decor Mint, Artibo, czy Presejo, a co za tym idzie także e-commerce, działających na podstawie wielokanałowej strategii sprzedaży.
Naszą firmę tworzą ludzie, którzy inspirują się nawzajem. Realizując ciekawe i ambitne przedsięwzięcia, rośniemy jako organizacja, a nasi pracownicy mogą stale podnosić swoje kompetencje. Wymieniając się doświadczeniami, pasjami i analizując nasze działania, możemy wzajemnie się uczyć i tworzyć wartościowe rozwiązania dla naszych klientów.