Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

POLSKIE MŁYNY S.A.

Teresin

3 dni temu

POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Teresin

Zakres obowiązków:
  • pobór i nadzorowanie pobierania prób do badań,
  • przeprowadzanie badań jakościowych surowca, półproduktów, wyrobów gotowych, zgodnie z procedurami i normami,
  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań,
  • analiza otrzymanych wyników,
  • okresowa kontrola pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych,
  • nadzór nad jakością opakowań i masą netto produktów,
  • obsługa urządzeń w laboratorium oraz dbanie o właściwy ich stan.
Czego oczekujemy:
  • preferowany profil spożywczy lub młynarski,
  • preferowane doświadczenie w pracy laboratoryjnej, umiejętność wykonywania badań  fizykochemicznych oraz mikrobiologicznych,
  • podstawowej znajomości zasad HACCP, GHP i GMP,
  • umiejętności obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office),
  • świadomości jakości wykonywanej pracy (staranność, dokładność),
  • dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy zmianowej.
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.

CV w formacie .pdf prosimy przesłać klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Holding Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest POLSKIE MŁYNY S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (47)
Legnica (69)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (887)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1823)
Radom (62)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (21)