Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Żabka Polska S.A.

Tyniec Mały

37 dni temu

Miejsce pracy:
Tyniec Mały

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za kontrolę jakości produktów podczas przyjęcia oraz w trakcie magazynowania,
  • Współodpowiedzialność za kontrolę warunków magazynowania,
  • Odpowiedzialność za zgodność z systemem ISO 22000 oraz ISO 14001 (w tym nadzór nad dokumentacją, przeprowadzanie audytów wewnętrznych, przeprowadzanie szkoleń w zakresie wymagań systemu),
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie szkoleń z zakresu HACCP i wymagań wewnętrznych,
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie i raportowanie audytów dostawców i jednostek handlowych
Oczekujemy od Ciebie:
  • 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenia audytorskie systemów zarządzania jakością oraz środowiskiem),
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane z zakresu technologii żywności, towaroznawstwa),
  • Dobrej znajomości prawa żywnościowego,
  • Znajomości systemów: HACCP i ISO 22000,
  • Znajomości systemów: ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 (mile widziana),
  • Znajomości zagadnień zw. z oceną sensoryczną, a także jakością i bezpieczeństwem żywności,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej,
  • Umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • Zaangażowania i samodzielności,
  • Asertywności i komunikatywności,
  • Aktualne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • rozwój w convienance  nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane  z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie  w oparciu o umowę  o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o.

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości