Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania

LANVision

Katowice

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 4533654, z dnia 2021-05-06

LAN Vision jest spółką teletechniczną specjalizującą się wykonawstwie instalacji niskoprądowych, szczególnie w zakresie sieci LAN, CCTV, DSO, PPOŻ, KD .

Fachowa kadra świadczy pomoc w zakresie doboru i projektowania rozwiązań sprzętowych.

Pomagamy w:
projektowaniu
doborze sprzętu
dostawach produktów
uruchomieniach
serwisach

więcej informacji na stronie www.lanvision.pl

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Do naszego biura w Krakowie lub w Katowicach poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko specjalisty ds. kosztorysowania i ofertowania w zakresie robót teletechnicznych, tzw. branża niskoprądowa.

Wymagania

Poszukujemy osób w wykształceniem technicznym, znających rynek branżowy lub młodych osób zainteresowanych rozwojem we wskazanym w stanowisku kierunku.

Oczekujemy:

  • umiejętności analizy dokumentacji projektowej i przetargowej w kierunku doboru właściwych rozwiązań technicznych
  • znajomości przedmiarowania robót
  • przygotowywania kosztorysów elektrycznych i teletechnicznych
  • aktywnego pozyskiwanie i analizowania ofert od dostawców
  • przygotowywania wycen inwestycji skierowanych do oferowania
  • dokonywania obliczeń własnych w ramach branży elektrycznej i teletechnicznej
  • współpracy z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen.

Docelowo w zakres działania może wchodzić, weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców oraz ich końcowe rozliczenie.

Znajomość branży będzie atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w biurze w Krakowie lub w Katowicach.
  • Możliwość szybkiego rozwoju, pracę w dynamicznym zespole, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

LANVISION

LAN Vision jest spółką teletechniczną specjalizującą się doradztwie w zakresie budowy sieci LAN, CCTV, DSO, PPOŻ.
Posiadamy ponad czterdziestu wykwalifikowanych fachowców kadry inżynierskiej, kierowniczej i handlowej, ale to nie wszystko, poprzez kontakty partnerskie jesteśmy w stanie doradzać w szerokim zakresie technologii, w każdej części kraju.

Pomagamy w:
serwisach

Poznaj stanowisko: Kosztorysant
Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Praca Kosztorysant