Specjalista ds. księgi głównej

Grafton Recruitment

Katowice

30 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-12-53461

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z siedzibą w Katowicach, budujemy nowy zespół dedykowany do obszaru księgowości. Jeśli bardzo dobrze znasz język angielski i komunikatywnie język niemiecki, posiadasz min. roczne doświadczenie w obszarze Księgi Głównej, ta oferta jest dla Ciebie.

Codzienne obowiązki:
  • badanie i rozwiązywanie kwestii w obszarze Księgi Głównej: uzgadnianie sald bilansowych, wystawianie faktur VAT, księgowanie przelewów, rozliczanie międzyokresowych kosztów, wsparcie w naliczaniu rezerw,
  • weryfikowanie oraz przetwarzanie danych finansowych za pomocą różnych narzędzi i systemów,
  • przygotowywanie dokumentów oraz raportów w ramach ewidencji środków trwałych,
  • uczestniczenie w zamknięciu okresów księgowych,
  • kontakt z klientem obcojęzycznym.
Wymagania:
  • doświadczenie w dziale księgi głównej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.
Informacje dodatkowe:
  • bogaty pakiet szkoleń prowadzony przez doświadczonych trenerów wewnętrznych oraz ekspertów w dziedzinie finansów i księgowości,
  • realna możliwość dalszego rozwoju i budowania swojej kariery,
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • szeroki wybór kursów językowych,
  • możliwość podjęcia pracy w zupełnie nowym zespole,
  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języków obcych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy