Specjalista ds. księgowości

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb

Szczecin

8 dni temu

mvb - specjalistyczna firma w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa, automatyki, telekomunikacji oraz systemów niskonapięciowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów kosztowych;
  • Wystawianie i księgowanie dokumentów sprzedażowych;
  • Powadzenie kasy i rozliczeń gotówkowych;
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych, kontrola rozrachunków pracowniczych;
  • Rozliczanie kart kredytowych/płatniczych;
  • Rozliczanie delegacji;
  • Wystawianie not korygujących;
  • Samochody służbowe – ewidencja VAT-26.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Doświadczenie min 3 lata w pracy na podobnym stanowisku;
  • Szeroka wiedza z zakresu księgowości, rachunkowości oraz prawa podatkowego;
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima;
  • Dobra znajomość pakietu  MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Praca w wymiarze pełnego etatu: pon. - pt.
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Stabilne zasady zatrudnienia
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
Administratorem danych osobowych jest firma mvb z siedzibą w Szczecinie. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji pod linkiem mvb.pl/pl/klauzula-informacyjna-procesu-rekrutacji-pracownikow/

Poznaj

Firma zajmuje się szeroko pojetymi zagadnieniami z zakresu instalacji niskoprądowych z szczególnym nastawieniem na elektroniczne systemy bezpieczeństwa i integrację w/w systemów.

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości