Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. marketingu i promocji

Easy Touch S.A.
Katowice
praca stacjonarna
4881 dni temu

Ogłoszenie numer: 131214, z dnia 2011-02-03

Easy Touch S.A. Producent i dystrybutor akcesoriów komputerowych oraz akcesoriów i sprzętu elektronicznego pod własną marką. www.easy-touch.com

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i Promocji.

Wymagania

  • Konieczna znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność,
  • Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy

  • Stałą i ciekawą pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Korzystny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwijania umiejętności,
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych.