Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Womak Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
4912 dni temu

Ogłoszenie numer: 128976, z dnia 2011-01-04

Międzynarodowa grupa inwestycyjna specjalizująca się w budowie Centrów Handlowych poszukuje do swojej Galerii Handlowej w Rzeszowie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • uaktualnianie strony WWW
  • koordynacja akcji marketingowych (dbanie o metaplaningi, projekcje kosztów, sprawdzanie i komentowanie skuteczności dystrybucji ulotek)
  • wdrożenie projektu karty lojalnościowej
  • współpraca z specjalistami w mechandisingu i wizualizacji naszego centrum – wdrożenie, rozliczanie
  • katalog reklamowo-promocyjny „Nowy Świat”
  • współpraca marketingowa z najemcami
  • sprzedaż stanowisk reklamowych na naszych pasażach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
  • doświadczenie zawodowe w realizacji samodzielnych projektów w zakresie marketingu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w prężnie rozwijającej się firmie
  • różnorodną pracę przy ciekawych, wysokiej klasy projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie