Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA DS.MARKETINGU

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4706 dni temu

Wiodący wydawca prasy branżowej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Sprzedaż powierzchni reklamowej
  • Współpraca i sukcesywne poszerzanie grona partnerów biznesowych
  • Reprezentowanie redakcji na imprezach branżowych (krajowych i zagranicznych)
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów
  • Zorientowanie na wyniki i osiąganie wyznaczonych celów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w jednym z największych wydawnictw branżowych w Polsce
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w zakresie aktywnej sprzedaży
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).