Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. marketingu

"ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

Zabierzów

18 dni temu

Ogłoszenie numer: 2686766, z dnia 2019-10-03

Leopardus to sieć sklepów zoologicznych.
Obecnie posiada 19 sklepów znajdujących się w galeriach handlowych w całej Polsce. Leopardus oferuje klientom szeroki asortyment produktów zoologicznych, takich jak: karmy i przysmaki, akcesoria, artykuły akwarystyczne, kosmetyki i środki pielęgnacyjne oraz książki. Miłośnicy żywych zwierząt mogą zobaczyć i kupić we wszystkich sklepach ryby, płazy, gady, gryzonie oraz ptaki.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów

Opis stanowiska

  • opracowywanie strategii, planowanie i realizacja zadań z zakresu marketingu i PR,
  • przygotowywanie materiałów i gadżetów marketingowych we współpracy z podwykonawcami,
  • prowadzenie strony internetowej oraz koordynacja działań w social mediach,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i działami marketingu galerii handlowych.
  • analiza skuteczności prowadzonych działań,
  • dbałość o markę firmy i budowanie jej wizerunku.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane marketing, Public Relations,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w agencji PR/marketingowej,
  • kreatywność, nieszablonowy sposób myślenia,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w podejmowaniu decyzji i realizacji powierzonych zadań,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych,
  • mile widziana znajomość branży zoologicznej.

Oferujemy

  • ambitną i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się, rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
  • współudział w tworzeniu strategii marketingowej i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu