Specjalista ds. marketingu

UNI-SPORT SP. Z O.O.

Katowice

7 dni temu

Jesteśmy grupą ludzi z górską pasją, od 1996 specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu wspinaczkowego, outdoorowego oraz sportowego. Na przestrzeni lat staliśmy się solidnym oraz sprawdzonym dystrybutorem marek Mammut, Singing Rock i Nitro. Dołącz do nas i dziel z nami swoją pasję.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:
  • tworzenie kampanii reklamowych w oparciu o ustalone budżety
  • tworzenie budżetów reklamowych
  • analiza i wsparcie bieżącej sprzedaży w oparciu o posiadane umiejętności
  • prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • przygotowywanie projektów graficznych
Oczekujemy od Ciebie:
  • praktycznego doświadczenia w pracy w ramach marketingu online
  • umiejętności zarządzania budżetami reklamowymi
  • umiejętności prowadzenia efektywnych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • umiejętności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi graficznych
  • wysokich zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań, w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole
  • udział w ciekawych projektach
  • umowę o pracę
  • premie świąteczne
  • zakupy pracownicze w atrakcyjnych cenach
  • ubezpieczenie na życie

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV i napisz parę słów o sobie. Będzie to dobry początek, żeby porozmawiać i być może nawiązać współpracę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Poznaj