Specjalista ds. marketingu

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

Łuków

2 dni temu

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. z siedzibą Spółki w Łukowie
poszukują pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łuków

Zadania:
  • odpowiedzialność za budowę i realizację strategii marketingowej grupy marek wraz ze strategią komunikacyjną;
  • wdrażanie działań ukierunkowanych na efektywne wprowadzenia na rynek nowych produktów;
  • analiza efektywności prowadzonych działań promocyjnych i komunikacyjnych oraz nadzór nad budżetem;
  • odpowiedzialność za prowadzenie badań marketingowych;
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (w szczególności z działem sprzedaży) oraz z agencjami marketingowymi;
  • monitoring i analiza działań rynkowych konkurencji.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża FMCG);
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: marketing, zarządzanie);
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wizerunkowych marki;
  • wysokie kompetencje analityczne oraz umiejętność strategicznego myślenia w codziennej pracy;
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość programów graficznych;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej, ciągle rozwijającej się organizacji;
  • realny wpływ na kierunki rozwoju firmy poprzez udział w strategicznych projektach;
  • pracę na samodzielnym stanowisku;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia pracy;
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty

Poznaj

Zakłady Mięsne w Łukowie należą do liderów w branży mięsnej, wyposażone są w nowoczesny sprzęt maszynowy, zatrudniają ponad 2 tys. osób. Wiodącym profilem działalności jest ubój żywca wieprzowego i wołowego, rozbiór wieprzowiny, wołowiny oraz produkcja wysokogatunkowych wędlin i konserw. Zakłady w Łukowie znane są z doskonałej jakości konserw oraz wędlin. W naszym regionie wszyscy znają łukowskie wyroby takie jak: kiełbasa podwawelska, pasztet mazowiecki czy wysokomięsna konserwa luncheon meat. Od zawsze priorytetem dla Zakładów było utrzymanie jakości we wszystkich dziedzinach działalności. Dowodem tego są liczne odznaczenia i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić – m.in. wyróżnienie Produkt Najwyższej Jakości czy prestiżowy certyfikat QAFP.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu