Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca śląskie Katowice Pracownik ds. Telewindykacji Katowice
Specjalista ds. należności z językiem niemieckim

Arvato
Katowice
praca stacjonarna
1972 dni temu

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1 – C2)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze należności lub obsłudze klienta
Zadania:
  • Telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym w zakresie przetwarzania danych dotyczących należności
  • Potwierdzanie sald oraz monitorowanie spłat należności
  • Opracowywanie planów spłaty należności
  • Rozpatrywanie reklamacji z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości
Co zyskujesz?
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w oddziale międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)