Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. należności z językiem niemieckim

Arvato

Katowice

5 dni temu

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1 – C2)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze należności lub obsłudze klienta
Zadania:
  • Telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym w zakresie przetwarzania danych dotyczących należności
  • Potwierdzanie sald oraz monitorowanie spłat należności
  • Opracowywanie planów spłaty należności
  • Rozpatrywanie reklamacji z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości
Co zyskujesz?
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w oddziale międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)
Nie czekaj. Twoja kariera zaczyna się w Arvato.

Poznaj stanowisko: Pracownik ds. Telewindykacji

Pracownik do spraw telewindykacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest odpowiedzialny za przeprowadzanie rozmów telefonicznych z dłużnikami firmy lub przedsiębiorstwa. Zadaniem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest informowanie klientów o upływie terminu spłaty należności, pouczenie ich o konsekwencjach jakie wiążą się z nieuregulowaniem rachunku w wyznaczonym terminie i sporządzenie raportu z przebiegu rozmowy, ...
Pracownik ds. Telewindykacji Praca Pracownik ds. Telewindykacji

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (673)
Wałbrzych (50)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (167)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (173)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (63)
Płock (59)
Opolskie:
Opole (168)
Nysa (73)