Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sękocin Nowy
specjalista ds. obrotu tkaninami na rynku tureckim i indyjskim

Cosmo International
Sękocin Nowy
praca stacjonarna
6287 dni temu

Ogłoszenie numer: 27890, z dnia 2007-03-30

Cosmo International Sp. z o.o. ul. Powstańców 16 41-100 Siemianowice Śląskie Polska

Miejsce pracy: Sękocin Nowy

Opis stanowiska

praca na stanowisku specjalisty ds. obrotu tkaninami na rynku tureckim i indyjskim, poszukiwanie i pozyskiwanie odbiorców,

Wymagania

praca dla kobiety, dobra znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kategorii B, komunikatywność, przedsiębiorczość, otwartość, elastyczność

Oferujemy

Firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, pracę w zgranym i doświadczonym zespole