Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

JASKOT Sp.J.
Siekierczyn
praca stacjonarna
1563 dni temu

Swoje doświadczenie w branży rolniczej zdobywamy od 1995 r. Firma jest dystrybutorem techniki rolniczej, komunalnej i leśnej. i od wielu lat jest związana z wiodącymi markami: Deutz Fahr, Merlo, Amazone, Maschio Gaspardo. Dostarczamy sprzęt dla sektora rolniczego klientom z Unii Europejskiej i spoza jej granic. Obecnie do naszego sklepu w Siekierczynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siekierczyn
Opis stanowiska:
  • zarządzanie sklepem internetowym w zakresie prezentacji asortymentu w sklepie i na aukcjach – od strony szaty graficznej, opisów i zdjęć, spójności z wizerunkiem firmy
  • realizacja sprzedażowej i posprzedażowej obsługi Klienta – m.in. rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa,
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki, pakowanie ich według standardów firmy,
  • współpraca z firmami kurierskimi, w zakresie wysyłki towaru do Klientów.
  • bieżąca kontrola przepływu towarów oraz  organizacja magazynu,
  • nadzorowanie kampanii marketingowych promujących sklep

Praca odbywać się będzie głównie w sklepie – obsługa sklepu internetowego, sprzedaż, sporządzanie ofert handlowych, realizacja zamówień, prowadzenie dokumentacji handlowej, raportowanie.

Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi portali internetowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży techniki rolniczej
Dodatkowe umiejętności/doświadczenie bardzo pożądane
  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • poczucie estetyki, kreatywność
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista, rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność
  • samodzielność
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników 3500,00 – 5000,00 brutto)
  • pracę w dynamicznej firmie, w normowanym czasie pracy
  • przyjazną atmosferę w  pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • narzędzia niezbędne do pracy