Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Obsługi Technicznej i Serwisu Aparatury Medycznej USG

Intimex Sp. z o.o.

Kielce

161 dni temu

Ogłoszenie numer: 2269896, z dnia 2019-02-11

INTIMEX SP Z. O O. SK.
dystrybutor aparatury medycznej firmy General Electric
poszukuje kandydata/kandydatki do pracy
na stanowisku:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i modyfikacji urządzeń USG zgodnie z planem konserwacji
  • Prowadzenie instalacji , uruchomień i oceny stanu urządzeń w placówkach Klientów,
  • Techniczne wsparcie dla Klientów oraz pracowników działu handlowego poprzez udzielanie porad online,
  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z raportowaniem wykonanych zadań.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – informatyka, elektronika, elektrotechnika, technika medyczna, itp.
  • Uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B – konieczne doświadczenie min 2 lata
  • Dobra znajomość pakietów Windows, MS Office, MS Outlook
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i zdolności komunikacyjne w języku angielskim
  • Dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie , otwartość oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na przydzielonym terenie
  • Praktyczne doświadczenie w naprawach i konserwacji aparatury USG jest warunkiem koniecznym
  • Miejsce zamieszkania okolice Radomia, Kielc lub Warszawy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia w Polsce i za granicą
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zdolności rozwoju
  • Pracę w przyjaznej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy, dostosowany do realizacji powierzonych zadań
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy, m.in. laptop oraz telefon komórkowy

Poznaj stanowisko: Inżynier Serwisu

Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...
Inżynier Serwisu Praca Inżynier Serwisu