Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. odbioru sieci FTTH

LeasingTeam Group

Zielona Góra

160 dni temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: 0018158
Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie odbiorów zrealizowanych robót na bazie obowiązujących procedur (praca w terenie),
  • posługiwanie się dokumentacją wykonawczą/powykonawczą z zakresu prac telekomunikacyjnych,
  • obsługiwanie przyrządów pomiarowych z zakresu FTTH i interpretacja wyników,
  • współpraca z wykonawcą lub projektantem.
Oczekiwania:
  • prawo jazdy kat. B (posiadanie własnego samochodu - ryczałt - wykorzystanie do celów służbowych),
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza/doświadczenie z zakresu telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych np. energetyka,
  • znajomość architektury telekomunikacyjnej,
  • umiejętność posługiwania się i czytania dokumentacji wykonawczej/powykonawczej z zakresu telekomunikacji (w szczególności FTTH),
  • umiejętność poruszania się w terenie i przeprowadzania odbiorów zrealizowanych robót na podstawie procedur,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych z zakresu FTTH,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia inspektora nadzoru budowlanego z telekomunikacji lub znajomość prawa budowlanego w telekomunikacji.
Oferta:
  • praca dla największej firmy telekomunikacyjnej w Polsce,
  • umowa o pracę na pełny etat oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3600-4600 zł brutto),
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie),
  • szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego,
  • praca zdalna i praca w terenie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (802)
Wałbrzych (56)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (113)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (990)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2181)
Radom (179)
Płock (48)
Opolskie:
Opole (194)
Nysa (68)