Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Odpraw Celnych i Logistyki

Lowell International Polska Sp. z o.o.
Sandomierz
praca stacjonarna
1406 dni temu

Firma z branży eksportowej artykułów spożywczych i kosmetycznych.

Miejsce pracy: Sandomierz
Zadania:
  • kontakty z Urzędem Celnym i agencjami celnymi
  • dokonywanie zgłoszeń celnych w eksporcie
  • archiwizacja dokumentów
  • koordynowanie transportu lądowego i morskiego
  • przygotowywanie dokumentacji za pomocą Excel oraz wewnętrznego systemu
  • kontrola i raportowanie statusu eksportowanych przesyłek
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • biegła obsługa komputera w środowisku Word i Excel;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność i odpowiedzialność;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • pracę jednozmianową w pełnym wymiarze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowej firmie