Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Ofertowania i Opracowywania Dokumentacji Technicznej

Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Tarnowo Podgórne

31 dni temu

POLNET to firma rodzinna. Prowadzi swoją działalność od ponad 30 lat.

Na przestrzeni lat POLNET sukcesywnie rozwijał swoją działalność rozbudowując portfolio produktowe.

Oferujemy swoim klientom kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich, kompletnie i systemowo realizowane obiekty suszarniczo-magazynowe, a także mieszalnie pasz. Prężnie rozwijamy dział weterynarii, który skupia się zarówno na wyposażeniu lecznic i sprzedaży sprzętu do gabinetów weterynaryjnych, jak i na budowie obiektów leczniczo-weterynaryjnych.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Praca w Dziale Bazy magazynowo-suszarnicze do zbóż

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie  ofert handlowych,
  • Wykonywanie rysunków technologicznych w programach CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works),
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznych produkowanych urządzeń oraz  instrukcji obsługi.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub wykształcenie wyższe budowlane,
  • doświadczenie w branży rolniczej lub praktyczna ogólna wiedza rolnicza,
  • umiejętność obsługi programów CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works) mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • doświadczenie manualne z konstrukcjami / maszynami będzie dużym atutem,
  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność,
  • dokładność, solidność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • przeszkolenie,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do programu Multisport,
  • nowoczesne technologie i narzędzia informatyczne w organizacji pracy.
Specjalista ds. ofertowania to osoba, która przygotowuje oferty i koordynacje proces ofertowy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie ofert przetargowych i wycen, wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów, kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie), uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych ...
Praca Specjalista ds. Ofertowania