Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. OZE

ZUG Elektromet

Gołuszowice

425 dni temu

Ogłoszenie numer: 2574457, z dnia 2019-07-30

Zakład Urządzeń Grzewczych ELEKTROMET – producent w branży techniki grzewczej

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Gołuszowice

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu strategii firmy w obszarze OZE (PV i pompy ciepła)
  • Tworzenie i rozwój oferty produktowej
  • Udzielanie doradztwa technicznego
  • Wykonywanie audytów oraz projektów technicznych instalacji fotowoltaicznych
  • Współpraca z biurami projektowymi w zakresie wykonywania projektów i opracowań technicznych
  • Znajomość aktualnych regulacji z zakresu OZE
  • Prowadzenie szkoleń technicznych (produktowych i instalacyjnych)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość branży w obszarze instalacji OZE
  • Wiedza techniczna i instalacyjna z obszaru systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła
  • Doświadczenie w zakresie projektowania systemów
  • Samodzielność w działaniu i silna orientacja na realizację zadań
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne
  • Predyspozycje do przekazywania wiedzy

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę pełną ambitnych wyzwań i możliwości samorealizacji w pracy
  • Zapewniamy narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zadań
Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych