Praca.pl Praca Podlaskie Rajgród Urbanista Rajgród
Specjalista ds. planowania przestrzennego

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Rajgród
praca stacjonarna
11 dni temu
Miejsce pracy: Rajgród
Numer: StPr/24/0290
OBOWIĄZKI:
opracowywanie pism, decyzji, analiz, sprawozdań
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rajgród

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

STRAŻACKA 6A, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Dane kontaktowe:

Michał Mikucki
862613012

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie