Praca.pl Praca śląskie Łaziska Górne Specjalista ds. Funduszy UE Łaziska Górne
Specjalista ds. Pozyskiwania i Rozliczania Dotacji i Funduszy

WILK ELEKTRONIK S.A.
Łaziska Górne
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
163 dni temu
GOODRAM REKRUTUJE!

Wilk Elektronik S.A. to unikalna, polska, nowoczesna firma zlokalizowana w Łaziskach Górnych – jedyny w Europie producent pamięci komputerowych.
Właściciel marek GOODRAM oraz IRDM. Wiodący producent dysków SSD, pamięci komputerowych oraz pamięci flash.
 Działamy nieprzerwanie od 32 lat na rynku krajowym i międzynarodowym.

Budujemy naszą firmę od wewnątrz. Oznacza to, że ludzie, których zatrudniamy, są największą wartością firmy.

Chętnie wysłuchamy Twojej historii i poznamy Cię bliżej podczas naszego procesu rekrutacyjnego na stanowisko:
Miejsce pracy: Łaziska Górne
nr ref.: 15/DOT/2023

KLUCZOWE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

1. Analiza projektów oraz pozyskiwanie dotacji i funduszy:
  • Analiza projektów i inwestycji prowadzonych w firmie pod kątem możliwości pozyskania dofinansowania;
  • Proponowanie rozwiązań w zakresie optymalizacji projektów i inwestycji pod kątem możliwości pozyskania dofinansowania;
  • Monitoring dostępności funduszy i źródeł finansowania (fundusze: unijne, regionalne, krajowe, norweskie; projekty B+R);
2. Koordynacja Finansowo-Rozliczeniowa:
  • Przygotowanie i koordynowanie wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie wraz z dokumentacją towarzyszącą;
  • Opracowywanie niezbędnych dokumentów projektowych, raportów, sprawozdań;
  • Koordynacja procesu składania wniosków, ewentualnych negocjacji i podpisywania umów;
  • Kontakty z instytucjami publicznymi w zakresie konsultacji, ustaleń i pozyskiwania informacji na etapie poprzedzającym przygotowanie wniosku o dofinansowanie;
  • Weryfikowanie i potwierdzanie kwalifikowalności wydatków oraz dostępności środków w budżecie projektu;
  • Rozliczanie projektów, sporządzanie raportów, sprawozdań oraz analiza działań;
  • Przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów.

Z TWOJEJ STRONY OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności opracowywania wniosków o dofinansowanie zgodnie z wytycznymi;
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu i realizacji projektów m.in. składaniu wniosków i rozliczaniu projektów;
  • Umiejętności pozyskiwania danych rynkowych, statystycznych oraz informacji niezbędnych do przygotowania wniosków;
  • Znajomości aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów finansowanych oraz kwalifikowalności kosztów;
  • Znajomości technik i narzędzi zarządzania projektem;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Dobrej organizacji pracy własnej w wielozadaniowym procesie;
  • Zaangażowania w realizowane obowiązki i postawę proaktywną;
  • Komunikatywności i nastawienia na współpracę;
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi aplikacji w MS Office w zakresie wykonywanych czynności (Excel, Word, Planner, PowerPoint).
W ZAMIAN PROPONUJEMY:
  • Pracę w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu;
  • Możliwość realizacji projektów, które będą miały realny wpływ na rozwój naszego biznesu;
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz wsparcie doświadczonych współpracowników;
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym (2 dni HO/ 3 dni stacjonarnie);
  • Pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS;
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

Wilk Elektronik S.A.

ul. Mikołowska 42

43-173 Łaziska Górne

ww.goodram.com

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie, sposobie rekrutacji
oraz innymi ofertami pracy na stronie: http://www.goodram.com/kariera/