Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. pozyskiwania klientów korporacyjnych

mBank S.A.

Kielce

21 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu
  • Samochód służbowy za skuteczną sprzedaż
  • Szkolenia produktowe
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Przejrzysta ścieżka kariery
  • Oferta benefitów socjalnych
Zadbamy o Twój rozwój i kompetencje!

miejsce pracy: Kielce, Nr ref.: ASM/107/0918
Twoje zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
  • sprzedaż produktów bankowości korporacyjnej (rachunki, kredyty, transakcje wymiany walut, faktoring)
  • współpraca z oddziałem korporacyjnym i specjalistami produktowymi
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku
  • realizacja zaplanowanego budżetu
Aplikuj, jeśli:
  • masz doświadczenie w obszarze sprzedaży (w zakresie faktoringu będzie dodatkowym atutem)
  • lub chcesz zdobywać doświadczenie w pracy z klientem firmowym – oferujemy przejrzystą ścieżkę kariery, abyś piął się w górę z każdym dniem
  • posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji – pomożemy Ci je jeszcze bardziej rozwinąć
  • jesteś otwarty na pracę mobilną – oferujemy auto służbowe przy dobrych wynikach sprzedaży
  • posiadasz ukierunkowanie na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów
  • jesteś samodzielny oraz dobrze zarządzasz swoim czasem
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o kontrakt
  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy)
Jeśli nie prowadzisz działalności, chętnie pomożemy w jej założeniu. Zapraszamy tutaj: www://firmowi.pl/pierwsze-kroki/audio

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta (bankowość)

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Doradca Klienta (bankowość) Praca Doradca Klienta (bankowość)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)